Wydawca treści Wydawca treści

V Mistrzostwa Polski Leśników w Łucznictwie 3D o Puchar Dyrektora Generalnego Lasów Państwowych

Zawody odbyły się na terenie Nadleśnictwa Warcino.

Turniej przeznaczony był dla pracowników Lasów Państwowych, Parków Narodowych, studentów wydziałów leśnych, uczniów szkół średnich leśnych, osób legitymujących się wykształceniem leśnym, członków sekcji łuczniczych działających przy wydziałach i szkołach średnich leśnych, pracowników Zakładów Usług Leśnych oraz myśliwych łuczników zrzeszonych w PZŁ oraz Polskim Stowarzyszeniu Łucznictwa Myśliwskiego.

Łucznictwo terenowe to świetna zabawa zarówno dla zaawansowanych i ambitnych "wyczynowców" jak i dla ludzi, którzy po raz pierwszy w życiu biorąc łuk do ręki, chcą po prostu aktywnie spędzić czas i spróbować czegoś nowego. Łucznictwo wymaga dużej koncentracji, spokoju, precyzji i jest sportem, dzięki któremu można świetnie nauczyć się panowania nad własnymi emocjami i wsłuchiwania się we własne ciało. Odpręża, wycisza i niesie ogromną satysfakcję z udanego strzału!

Nadleśnictwo Międzychód w Mistrzostwach Polski Leśników w Łucznictwie 3D, w tym roku reprezentował nasz kolega Włodzimierz Gajda wraz ze swoim synem Karolem.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.