Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Zapraszamy na wycieczkę po Puszczy Noteckiej z aplikacją turystyczną

W czasie wakacji proponujemy zaplonować wycieczkę z doskonałym przewodnikiem po Puszczy Noteckiej, mobilnym informatorem, zawierającym aktualne informacje.

Aplikacja „Puszcza Notecka” przybliża piękno i wyjątkowość jednego z największych obszarów leśnych w kraju. Treści zawarte w mobilnym przewodniku obejmują tereny ośmiu nadleśnictw: Sieraków, Karwin, Wronki, Krucz, Międzychód, Skwierzyna, Oborniki, Potrzebowice.


 

 

 

 

 

 

 

 

W aplikacji można znaleźć szereg informacji, które pomogą w zaplanowaniu wizyty w leśnym kompleksie. Kilkaset obiektów zostało podzielonych na kategorie, dzięki czemu można łatwo zlokalizować na przykład miejsce postoju pojazdów, miejsce na biwak czy zabytki.

Najważniejszą funkcją aplikacji jest nawigacja w sieci szlaków udostępnionych przez nadleśnictwa: będąc w trybie offline wyznaczmy trasę z jednego punktu do drugiego, cały czas bezpiecznie poruszając się po wyznaczonych szlakach i ścieżkach. Użytkownicy mają do dyspozycji szlaki rowerowe, nordic walking, a nawet konne. Lokalizacja GPS pozwoli na dokładne zbadanie ostępów Puszczy.

 

W mobilnym przewodniku znajdują się także aktualne wydarzenia, informacje o nadleśnictwach i regionie, a także – co ważne – powiadomienia o zagrożeniach na terenie lasów.


Zapraszamy do odwiedzenia Puszczy Noteckiej razem z aplikacją!

Aplikacja jest do pobrania z App Store oraz Google Play, zachęcamy!