Asset Publisher Asset Publisher

JUBILEUSZOWY KONCERT

W niedzielę mieliśmy przyjemność świętować Jubileusz działalności Zespołu wokalnego FinArt pod kierownictwem artystycznym Teresy Cichosz.

Zespół wokalny, to grupa młodych kreatywnych ludzi, dla których kontakt z muzyką jest przede wszystkim wielką życiową przygodą. Nazwa zespołu, to połączenie finezji i artyzmu co tworzy nazwę zespołu – FinArt.

W skład zespołu wokalnego wchodzą wybrane solistki Akademii Piosenki:
Urszula Kotyńska, Anna Paech , Alicja Stefanowska, Wiktoria Troszczyńska , Wiktoria Wicenty.
Urszula i Alicja na co dzień pracują w Nadleśnictwie Międzychód i swoje pasje do muzyki realizują w zespole FINART.

Zespół swoją działalność rozpoczął w 2016 r. w Centrum Animacji Kultury w Międzychodzie, gdzie kształci swój warsztat wokalny pod kierownictwem Teresy Cichosz po dziś dzień. Wykonuje bardzo zróżnicowany repertuar 3 i 4 głosowy.  Są to pieśni patriotyczne, piosenki bluesowe, rockandrollowe, popowe, kolędy i pastorałki oraz muzyka gospel. W okresie 5 lat swej działalności zespół zrealizował wiele montaży słowno-muzycznych.

Jubileusz istnienia był idealną okazją do zaprezentowania walorów muzycznych, głosowych i aranżacyjnych Zespołu z Instruktorką na czele! Wspaniałe widowisko, zróżnicowany repertuar koncertowy, wyśmienita atmosfera … czego chcieć więcej?

Życzymy Wam STO LAT i o jeden dzień dłużej w trwaniu pasji do muzyki i wspaniałej Waszej scenicznej przyjaźni.

Brawo! Jesteśmy z Was dumni!
Źródło: FB CAK Międzychód, Zdjęcia: Anna Sawala, Krzysztof Sobkowski.