Asset Publisher Asset Publisher

Leśnicy po pracy

Miniony weekend upłynął naszym leśnikom pod znakiem biegania. Po raz kolejny udowodnili, że jogging to świetny sposób spędzania wolnego czasu, a także forma realizacji własnych pasji.

Dla Arkadiusza Ciesielskiego przełomowym momentem w karierze sportowej był udział w 22. Maratonie w Poznaniu. To wielkie święto dla biegaczek oraz biegaczy, którzy przebiegli ulicami Poznania jednocześnie udowadniając, że wszystko jest możliwe. Leśniczy Leśnictwa Muchocin po raz pierwszy podjął wyzwanie i  wziął udział w maratonie. Nasz kolega z łatwością zdobył kolejny poziom sportowy oraz osiągnął spory sukces poprzez pokonanie trasy o dystansie 42,195 km w czasie 3:58:40 netto. 

W V Biegu Św. Huberta w Puszczy Rzepińskiej uczestniczyła Paulina Miśków. 10-kilometrowa trasa przebiegała ulicami Rzepina oraz wymagającymi dobrej kondycji leśnymi drogami Starościna. Nasza pracownica rywalizowała z biegaczkami reprezentującymi inne nadleśnictwa i obroniła 1 miejsce w kategorii Leśnicy- Kobiety oraz zajęła 3 miejsce w kategorii K 20. Organizatorzy zapewnili uczestnikom wiele sportowych wyzwań i atrakcji, a same zawody prezentowały piękny jesienny, leśny klimat.

 

Naszym pracownikom składamy gratulacje, jednocześnie życząc dalszych sukcesów oraz

niezatracenia sportowej pasji.

 

Autor: Paulina Miśków

Zdjęcia: Paulina Miśków, FB Gmina Rzepin, FB Poznań Maraton