Wydawca treści Wydawca treści

Leśnicy świętują 105. rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę

11 listopada o godzinie 11:11 nasi biegacze wystartowali w Biegu Niepodległości PolandRun 2023 w Poznaniu.

Przed startem ponad 5 000 biegaczy odśpiewało „Mazurka Dąbrowskiego”. Bieg został rozegrany na dystansie 10 km pod hasłem: „To nie jest zwykły bieg. To nie są zwykli ludzie.”

Na zawodach zaprezentowano bardzo wysoki poziom. Na Bieg Niepodległości zgłosiło się wielu utytułowanych biegaczy z całej Polski. Reprezentacja Nadleśnictwa Międzychód wytrwale i zawzięcie walczyła o jak najlepszy wynik.

Paulina Miśków w kategorii OPEN uplasowała się na 2628 miejscu, w kategorii kobiet zajęła 463 miejsce, natomiast w kategorii wiekowej K20 zdobyła 97 miejsce.

Arkadiusz Ciesielski osiągnął ogromny sukces, ponieważ na tak liczny bieg wywalczył,  w grupie OPEN 656 miejsce, w kategorii mężczyzn zdobył 603 miejsce. W swojej kategorii wiekowej M50 zajął 54 miejsce.

Bieg dla Niepodległej to przede wszystkim dowód patriotyzmu, przykład dla młodszych pokoleń oraz zachęcanie do zdrowego trybu życia.

Nasi biegacze traktują Bieg Niepodległości jako podsumowanie oraz symboliczne zakończenie sezonu biegowego 2023.

Gratulujemy osiągniętych wyników oraz z niecierpliwością oczekujemy na dalsze sukcesy.

Autor: Paulina Miśków

Zdjęcia: FB PolandRun Poznań